0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 ₴ 

Доставка та повернення

Доставка замовлень по Україні здійснюється на відділення логістичної служби "Нова Пошта"

  • - За тарифами логістичної служби;
  • - На замовлення понад 5000 грн доставка на відділення і поштомати безкоштовна
  • - Термін доставки до 2-х днів;
  • - Термін обробки замовлення до 5-и робочих днів;
  • - Якщо замовлення термінове, на конкретну дату, будь ласка, зв'яжіться з нами перед оформленням замовлення!
  • - Замовлення відправляються з міста Львів
Повернення товару

1. Покупець має право повернути або обміняти отриманий Товар належної якості на аналогічний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки за дотримання всіх наступних умов в сукупності:

.1.1. Товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю разом з проданим Товаром.

1.2. Товар відсутній у переліку товарів, які визначені в додатку № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України  «Про захист прав споживачів» як такий, що не підлягає обміну та/або поверненню (наприклад натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та інші).

2. Покупець не має право повернути або обміняти натільну білизну та панчішно-шкарпеткові вироби належної якості за будь-яких обставин.

3. Якщо на момент обміну аналогічного Товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші Товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати Договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого Товару, або здійснити обмін Товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного Товару в продаж.

4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника Товару (Продавця), або фальсифікації Товару, що підтверджується висновком експертизи, Покупець має право на власний вибір або розірвати Договір з поверненням сплаченої за Товар грошової суми, або вимагати заміни Товару на такий же Товар або на аналогічний Товар, з числа наявних у Продавця.

5. Покупець або Продавець мають право розірвати цей Договір в будь-який момент до прийняття Товару Покупцем.

6. Покупець має право розірвати цей Договір протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки за одночасного дотримання всіх умов передбачених пунктами 10.1.1. та 10.1.2. цього Договору.

7. Якщо Товар був надісланий Покупцю поштою, то у разі розірвання Договору такий Товар також має бути повернений поштою.

10.8. Продавець зобов’язується відшкодувати витрати Покупця у зв'язку з поверненням Товару.

10.9.  У разі розірвання Договору та повернення Товару, який вже був оплачений Покупцем безготівковим способом, то сплачені ним кошти повертаються Продавцем протягом 7 (семи) днів з моменту повернення Товару.

10.10. У разі, якщо Покупець відмовився від прийняття Товару, який ним вже був оплачений безготівковим способом та вирішив розірвати Договір, то сплачені ним кошти повертаються Продавцем протягом 7 (семи) днів з моменту розірвання Договору.